Breaking News
Home / Lajme / Sefer Seferi regjistron fitoren e 23-të në Karrierë

Sefer Seferi regjistron fitoren e 23-të në Karrierë

Vjenë, me 16 Mars 2018

Sefer Seferi ka regjistruar fitoren e 23-të në Karrierë në boksin Profesional, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

Kundërshtari i Seferit në Vjenë ishte hungarezi Laszlo Hubert.

K.S @RadioVala @Albsport.ch

 1,905 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Zejdan Alili, futbollist në Gjermani, flet për emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim (26) bashkëbisedim me Zejdan Alilin, Futbollist në SV 1950 Büchelberg e.V. …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: