Breaking News
Home / Lajme / Ismaili me gol dhe asistim ndihmon BSC YB-në, Hamidi inkuadrohet në gjysmën e dytë (Video)

Ismaili me gol dhe asistim ndihmon BSC YB-në, Hamidi inkuadrohet në gjysmën e dytë (Video)

Bern, me 21 Mars 2018

Florijana Ismaili ka dhënë kontributin më të madh në fitoren e mbrëmshme të ekipit të femrave të BSC Young Boysit, të cilët triumfuan me rezultat 8:1 ndaj FC Luzernit, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

Ismaili asistoi në golin e dytë te vajzave të YB-së, ndërsa vet e shënoi golin e katërt në minutën e 49-të.

Nga minuta e 71-të, në lojë u fut edhe futbollistja tjetër shqiptare e BSC Young Boysit, Mimoza Hamidi.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

1,842 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Shqiptarja Diellza Sejdiaj, Kampione e Botës në Karate Kumite me Zvicrën

Lisbonë/Portugali, me 20/22 Shtator 2019 Diellza Sejdiaj është shpallur Kampione e botës në Karate, në …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: