Breaking News
Home / Lajme / Bylent Rexhepi shënon me goditjen e fundit dhe KF Shqiponja fiton ndeshjen (Video)

Langenthal, me  24 Mars 2018

KF Shqiponja ka shënuar një fitore 3:2 në sekondat e fundit të takimit kundër FC Zollbrück, në kuadër të javës së 13-të të Ligës së 3-të Bern/Jura, Grupi i 4-r, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

Deri në minutën e 82-të KF Shqiponja ishte në disavantazh prej 1:2. Pas kësaj minute, rezultati u përmbys me golin e Orhan Rexhepi dhe me goditjen e dënimit nga futbollisti/trajneri Bylent Rexhepi i ktheu tre pikët ekipit të tij dhe solli gëzimin e madh.

Ekipi nga Langenthali renditet e dyta në Tabelë, me 23 pikë, nëntë pikë më pak se vendi i parë.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

983 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

FC Iliria siguron kualifikimin në gjysmëfinale të Kupës së Solothurn-it

Solothurn, me 27 Mars 2019 Ka mjaftuar një gol për FC Ilirinë për t’u kualifikuar …