Breaking News
Home / Lajme / Bujar Lika: Krenar dhe i lumtur që debutova me Kombëtaren Shqiptare

Bujar Lika: Krenar dhe i lumtur që debutova me Kombëtaren Shqiptare

Tiranë/Cyrih, me 27 Mars 2018

Bujar Lika regjistroi ndeshjen e parë me Kombëtaren Shqiptare të Futbollit. 25 vjeçari Lika debutoi për me fanellën e Kombëtares në humbjen 0:1 ndaj Norvegjisë.

“Krenar dhe i lumtur që debutova me Kombëtaren Shqiptare”, shkruan Bujar Lika.

Lika aktualisht luan për ekipin e FC Grasshopersit të Cyrihit, në Super Ligën e Zvicrës.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

3,782 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Shqiptarja Diellza Sejdiaj, Kampione e Botës në Karate Kumite me Zvicrën

Lisbonë/Portugali, me 20/22 Shtator 2019 Diellza Sejdiaj është shpallur Kampione e botës në Karate, në …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: