Breaking News
Home / Lajme / Taipi: I lumtur që debutova me fanellën e përfaqësueses së Kosovës

Taipi: I lumtur që debutova me fanellën e përfaqësueses së Kosovës

Paris, me 27 Mars 2018

Mesfushori i FC Grasshopersit të Cyrihut, Gjelbrim Taipi shprehet i lumtur me debutimin në përfaqësuesen e Kosovës, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

Gjelbrim Taipi e filloi ndeshjen në ekipin e parë të Kosovës kundër Burkina Fasos të zhvilluar në Paris, të cilën përfaqësuesja Kosova e fitoi me rezultat 2:0.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

3,363 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Shqiptarja Diellza Sejdiaj, Kampione e Botës në Karate Kumite me Zvicrën

Lisbonë/Portugali, me 20/22 Shtator 2019 Diellza Sejdiaj është shpallur Kampione e botës në Karate, në …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: