Breaking News
Home / Lajme / Dalin në shitje biletat për ndeshje vëllazërore Kosovë – Shqipëri

Dalin në shitje biletat për ndeshje vëllazërore Kosovë – Shqipëri

Tiranë/Prishtinë/Cyrih, më 18 Maj 2018

Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë të interesuarit se kanë dalë në shitje biletat e ndeshjes miqësore Kosovë-Shqipëri, e cila do të zhvillohet në datën 29 maj ora 20:00 në stadiumin Letzigrund-Badenerstrasse, në qytetin e Zyrihut Zvicër.

“Të gjithë sportdashësit kanë mundësi ta ndjekin nga afër këtë miqësore vllazërore, duke i blerë biletat në adresën online, starticket.ch dhe në linkun përkatës: Kosovë –Shqipëri”, thuhet në njoftimin e FSHF-së.

Shitja e biletave do të fillojë sot, datë 18 maj 2018,  në orën 15:00, ku në atë kohë linku i biletave do të jetë funksional.

K.Selimi @RadioVala @Albsport.ch

 

1,733 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Petar Velinov nënshkruan me Klubin e Basketbollit “Albes”

Lojtari 24 vjeçar Petar Velinov i cili vitin e kaluar ka qenë basketbollistë I ekipit …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: