Breaking News
Home / Lajme / 11 – Michael Frey shënon për FC Zürichun

11 – Michael Frey shënon për FC Zürichun

Michael Frey shënon për FC Zürichun

13 – Adrian Winter provon ta befasoj Woelfin por ky i fundit mbron më së miri.

11 – Michael Frey godet nga distanca dhe shënon. FC Zürichu avancon 1:0.

9 – Fasnacht nuk e arriti topin ta dërgoj në rrjetë. Rasti më i mirë i BSC Young Boysit në dhjetë minutat e para.

8 – Marchesano ekzekutoi një goditje të dobët denimi nga mesi i fushës. Topi përfundoi largë portës dhe nuk e shfrytëzoi asnjë futbollist i FC Zurichut.

4 – FC Zurichu në minutat e para duket më e rrezikshme, Domgjoni luajti më së miri ku dha një top të mirë për sulmin Bardh e Kaltër. Marc Woelfi e ndërpreu konkreizimin e rastit.

2 – Kanosja e parë erdhi nga Michael Frey në minutën e dytë

716 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Mbi 110 mijë franga ndihma nga klubet shqiptare në Zvicër për Shqipërinë

FC Prishtina Bern, FC Tetova Basel, FC Besa Biel/Bienne, Klubi i Motoristëve PLISAT, FC Besa …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: