Breaking News
Home / Lajme / 13:23 – Tre futbollsit shqiptarë në finalen e Kupës së Zvicrës, Kryeziu dhe Domgjoni fillestar

13:23 – Tre futbollsit shqiptarë në finalen e Kupës së Zvicrës, Kryeziu dhe Domgjoni fillestar

Në finalen e Kupës së Zvicrës në Futboll në edicionin 2017/18 do të luajnë edhe tre futbollistë shqiptarë, përcjell ekskluzivisht RadioVala. Te ekipi i FC Zurichut nga fillimi do të luajnë Toni Domgjoni dhe Mirlind Kryeziu. Izer Aliu do të jetë në ekipin rezervë.

928 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Mbi 110 mijë franga ndihma nga klubet shqiptare në Zvicër për Shqipërinë

FC Prishtina Bern, FC Tetova Basel, FC Besa Biel/Bienne, Klubi i Motoristëve PLISAT, FC Besa …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: