Breaking News
Home / Lajme / 13:36 – Mirlind Kryeziu dhe Toni Domgjoni të gatshëm për ta ndihmuar FC Zürichun (Foto)

13:36 – Mirlind Kryeziu dhe Toni Domgjoni të gatshëm për ta ndihmuar FC Zürichun (Foto)

13:36 – Mirlind Kryeziu dhe Toni Domgjoni dy futbollistët shqiptarë që do ta nisin nga minuta e parë ndeshjen e Kupës së Zvicrës në FUtboll, janë të gatshëm për ta ndihmuar ekipin e FC Zürichut për ta fituar titullin e vetëm dhe më të rëndësishëm në përfundim të sezonit 2017/18.

 

1,386 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Mbi 110 mijë franga ndihma nga klubet shqiptare në Zvicër për Shqipërinë

FC Prishtina Bern, FC Tetova Basel, FC Besa Biel/Bienne, Klubi i Motoristëve PLISAT, FC Besa …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: