Breaking News
Home / Lajme / Në ora 14:00 fillon ndeshja e Kupës së Zvicrës në Futboll

Në ora 14:00 fillon ndeshja e Kupës së Zvicrës në Futboll

Bern, më 27 Maj 2018

Në ora 14:00 në Stad se Suisse Bern do të zhvillohet finalja e Kupës së Zvicrës në Futboll midis FC Zürichut dhe BSC Young Boysit.

Për këtë takim është Akredituar edhe Gazetari i RadioValës, Kasam Selimi.

680 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Mbi 110 mijë franga ndihma nga klubet shqiptare në Zvicër për Shqipërinë

FC Prishtina Bern, FC Tetova Basel, FC Besa Biel/Bienne, Klubi i Motoristëve PLISAT, FC Besa …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: