Breaking News
Home / Lajme / Boksieri Nuri Seferi e humbi ndeshjen për Titull (Video)

Boksieri Nuri Seferi e humbi ndeshjen për Titull (Video)

Liberville/Gabon, më 8 Qershor 2018

Boksieri jonë Nuri Seferi ka pësuar humbje në ndeshjen për titullin Kampion në WBC Frankofone, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

Në Ringun e Libervilles në shtetin e Gabonit ka fituar vendasi, Taylor Mbika.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

Foto dhe video: YokaSport

1,797 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Juniorët C të FC Prishtinës së Bern-it të dytët në “Bachmann Cup 2019”, pa humbje dhe pa asnjë gol të pranuar

E Diel, me 13 Janar 2019 Ekipi i Juniorëve C të FC Prishtinës së Bernit …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: