Home / Lajme / Egzon Kllokoqi deri në 2020 te FC Rapperswil-Jona

Egzon Kllokoqi deri në 2020 te FC Rapperswil-Jona

Rapperswil- Jona, më 11 Qershor

Mbrojtësi Egzon Kllokoqi do të luaj deri në vitin 2020 te ekipi i FC Rapperswil-Jonas, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

25 vjeçari shtatlartë nga viti 2014 është pjesë e klubit nga St. Galleni. Sezonin 2017/18, Kllokoqi ka zhvilluar 14-të ndeshje.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

2,804 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

FC Albania e Cyrihut është Kampione dhe ngjitet në Ligen e 3-të, Faleminderit/Danke

Cyrih, më 17 Qershor 2018 FC Albania, ekipi shqiptar nga Cyrihu e ka mbyllur sezonin …

Lini një Përgjigje