Breaking News
Home / Lajme / Egzon Kllokoqi deri në 2020 te FC Rapperswil-Jona

Egzon Kllokoqi deri në 2020 te FC Rapperswil-Jona

Rapperswil- Jona, më 11 Qershor

Mbrojtësi Egzon Kllokoqi do të luaj deri në vitin 2020 te ekipi i FC Rapperswil-Jonas, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

25 vjeçari shtatlartë nga viti 2014 është pjesë e klubit nga St. Galleni. Sezonin 2017/18, Kllokoqi ka zhvilluar 14-të ndeshje.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

2,967 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Juniorët C të FC Prishtinës së Bern-it të dytët në “Bachmann Cup 2019”, pa humbje dhe pa asnjë gol të pranuar

E Diel, me 13 Janar 2019 Ekipi i Juniorëve C të FC Prishtinës së Bernit …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: