Breaking News
Home / Lajme / FC Wili e merr talentin Rrezart Hoxha

FC Wili e merr talentin Rrezart Hoxha

Wil, më 12 Korrik 2018

FC Wili, ekipi nga St.Galleni që garon në Challenge Ligen e Zvicrës, e ka angazhuar sulmuesin e talentuar, Rrezart Hoxhën, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

Nga viti 2010, njëzet vjeçari Hoxha ka luajtur në ekipin U21 të Luzernit.

Me FC Wilin, Rrezart Hoxha ka nënshkruar një Kontratë dyvjeçare, deri në Qershor të vitit 2020.

 

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

Foto: Footuro

1,716 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: