Breaking News
Home / Lajme / Genc Krasniqi i FC Kosovës e forcon sulmin e FC Rapperswil-Jonas

Genc Krasniqi i FC Kosovës e forcon sulmin e FC Rapperswil-Jonas

Rapperswil-Jona, më 17 Korrik 2018

Genc Krasniqi është rikthyer sërish në ligen e dytë të Zvicrës, kësaj radhe te FC Rapperswil-Jona, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

24 vjeçari Krasniqi, për herë të fundit ka qenë të FC Kosova e Cyrihut.

Te ekipi shqiptar i Liges së Parë, Genc Krasniqi nga 23 ndeshje ka shënuar 16 gola.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

 

Foto: Franz Feldmann-Sportfotos.ch

986 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Juniorët C të FC Prishtinës së Bern-it të dytët në “Bachmann Cup 2019”, pa humbje dhe pa asnjë gol të pranuar

E Diel, me 13 Janar 2019 Ekipi i Juniorëve C të FC Prishtinës së Bernit …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: