Breaking News
Home / Lajme / Albion Avdijaj në huazim te Debrecni në Hungari (Video)

Albion Avdijaj në huazim te Debrecni në Hungari (Video)

Albion Avdijaj në huazim te Debrecni në Hungari (Video)

Debrecen/Cyrih, më 20 Korrik 2018

Sezoni 2018/2019 për Albion Avdijajn do jetë në Hungari. 24 vjeçari Avdijaj është huazuar nga FC Grasshoppersi i Cyrihut te Debreceni hungarez, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

Në karrierën e tij, Albion Avdijaj përveç se te Grasshoppersi, ka luajtur edhe në Gjermani te Hoffenheimi dhe Wolfsburgu si dhe te Vaduzi.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

816 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Mbi 110 mijë franga ndihma nga klubet shqiptare në Zvicër për Shqipërinë

FC Prishtina Bern, FC Tetova Basel, FC Besa Biel/Bienne, Klubi i Motoristëve PLISAT, FC Besa …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: