Breaking News
Home / Lajme / Gostivar / Kf Gostivari falemenderon Grozdanovskin dhe Bashkim Lama

Kf Gostivari falemenderon Grozdanovskin dhe Bashkim Lama

Kf Gostivari nëpërmjet një postimi ne faqen e tyre ne Facebook ka falemenderuar futbollistin nga reparti i mbrojtjes, Hristijan Grozdanovski-Kiko dhe sulmuesin Lama për kontributin e dhenë deri sa i kanë mbrojtur ngjyrat e klubit futbollistik të qytetit duke u dëshiruar sukses në të ardhmen, përcjellë RadioVala.

Më herët nga klubi i futbollit Gostivari u larguan edhe Ilirid Ademi,Sabit Bilalli, Liris Bexheti, Jasir Bajrami dhe Artan Veliu.

1,612 total views, 1 views today

About RADIO VALA Redaksia

Check Also

Petar Velinov nënshkruan me Klubin e Basketbollit “Albes”

Lojtari 24 vjeçar Petar Velinov i cili vitin e kaluar ka qenë basketbollistë I ekipit …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: