Breaking News
Home / Lajme / Gostivar / KF Gostivari mund bindëshëm Korabin nga Dibra

KF Gostivari mund bindëshëm Korabin nga Dibra

Ekipi i trajnerit Mensur Jakupi sot në ndeshjen e fundit kontrolluese kundër Korabit nga Dibra shënoi fitore të thellë duke shënuar 5 gola, njofton RadioVala.

Ndeshja u zhvillua në Mavrovë ku edhe ndodhet ekipi Gostivaras në përgaditje parasezonale.

Golashënues për ekipin e Jakupit ishin Florent Osmani,Betim Miftari dhe përforcimi i ri Lavdrim Skenderi.

 2,642 total views,  1 views today

About RADIO VALA Redaksia

Check Also

(Video) Zejdan Alili, futbollist në Gjermani, flet për emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim (26) bashkëbisedim me Zejdan Alilin, Futbollist në SV 1950 Büchelberg e.V. …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: