Breaking News
Home / Lajme / Mourinho synon nënkampionin e botës si zëvendësim për Martial

Mourinho synon nënkampionin e botës si zëvendësim për Martial

Manchester United nuk heq dorë kollaj nga kroati i Interit, pas paraqitjes mbresëlënëse të tij në Kupën e Botës së Rusisë, ku u shpall si nëkampion. Jose Mourinho dëshiron të nënshkruajë me Ivan Perisic, para se të lejojë Anthony Martial të largohet nga klubi, raporton “Mirror”.

Martial, i cili u kthye në Francë për lindjen e fëmijës së tij, dëshiron të largohet nga klubi, edhe pse Manchester United ka vendosur një tarifë prej 70 milionë paundësh si çmim për sulmuesin.

Mourinho dëshiron, gjithashtu, një zëvendësues për francezin dhe Perisic kryeson listën e tij, edhe pse ndërkombëtari i Kroacisë mund të përfundojë duke iu kushtuar “Djajve të Kuq” 60 milionë paundë.

 1,549 total views,  1 views today

About RADIO VALA Redaksia

Check Also

(Video) Zejdan Alili, futbollist në Gjermani, flet për emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim (26) bashkëbisedim me Zejdan Alilin, Futbollist në SV 1950 Büchelberg e.V. …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: