Breaking News
Home / Lajme / Gostivar / Gostivari pasurohet edhe me një akademi për portjer

Gostivari pasurohet edhe me një akademi për portjer

Nga data 15.10.2018 (e Hënë) në Gostivar do të fillon me punë akademia për portjer të futbollit “Number One” e cila do të udhëhiqet nga trajneri i mirnjohur dhe me shumë përvojë , z.Mersim Zendeli.

Në këtë akademi do të bëhet zbulimi dhe krijimi i talenteve të rrinj, puna do të zhvillohet sipas programave më bashkohore , gjithashtu do të punohet në mësimin e elementeve tekniko-taktike, përgatitja mentale dhe fizike si dhe të ushqyerit.

Tashmë regjistrimi ka filluar dhe interesimi ritet nga dita në ditë.

https://www.facebook.com/numberoneacademygostivar/?ref=br_rs

 28,302 total views,  1 views today

About RADIO VALA Redaksia

Check Also

(Video) Sporti Shqiptar në Mërgim 28, kushtuar turneut të FC Dardanisë së Basel-it 2020

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 28-të Kushtuar turnet tradicional në futboll “Fadil Vokrri”, organizuar …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: