Breaking News
Home / Lajme / Me gabimet e portierit Dimitrievski, Maqedonia turpërohet në Armeni

Me gabimet e portierit Dimitrievski, Maqedonia turpërohet në Armeni

Jerevan, me 16 Tetor 2018

Gabimet e portierit Stole Dimitrievski, Maqedonisë nuk i kushtuan vetëm 3 pikë, por edhe katër gola të pranuara nga pakujdesia e tij, sidomos në tre golat e pjesës së dytë.

Armenia e shfrytëzoi këtë “dobësi” dhe Maqedonisë ia shkaktoi humbjen e parë në garat e Ligës së Komebeve me rezultat 4:0.

Edhe përkundër humbjes, Maqedonia mbetet e para me 9-të pikë, e ndjekur nga Armenia me 6-të pikë.

@radiovala.com

Foto: SkySport

10,286 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Në miqësoren Gjermani –Rusi drejtësinë do ta ndaj gjyqtari shqiptar në Zvicër, Bekim Zogaj

  E Hënë, me 12 Nëntor 2018 Gjyqtari anësor më i mirë shqiptar në Zvicër, …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: