Breaking News
Home / Lajme / Ish ushatri i UÇK-së nga Shkupi, ngelet në rrugë pasi nuk pagoi qeranë!

Ish ushatri i UÇK-së nga Shkupi, ngelet në rrugë pasi nuk pagoi qeranë!

Profesori Arbër Çeliku ka njoftuar përmes profilit të tij në facebook, për fatin e rëndë të ish ushtarit të UÇK-së Bekim Kabashi nga Shkupi i cili ngeli në rrugësot, pasi nuk pati mundësi të paguaj qeranë e banesës.

Profesor Çeliku shkruan:

Të nderuar miq

Një ushtar i UÇK-së, bashkëshort dhe baba, mbi të gjitha, një vëllai ynë, përballet me dilemën jetësore: Të jesh apo të mos jesh. Sot ai, në pamundësi për të paguar qeranë e banesës, tok me familjen e tij, qenka dëbuar nga banesa dhe ka mbetur në mes të katër rrugëve. Për më tepër, shikoni videon dhe fotot më poshtë.

Ju ftoj, sipas mundësisë, t’i dalim në ndihmë! Numri i tij i telefonit është: 070571230

Zoti ju bekoftë!

P.S. Shpërndajeni edhe ju!

 12,882 total views,  1 views today

About RADIO VALA Redaksia

Check Also

(Video) Bashkëbisedim me Besim Bublicën, Drejtor Sportiv në FC Dardania Basel, Sporti Shqiptar në Zvicër 25

Sporti Shqiptar në Zvicër, bashkëbisedim me Besim Bublicën, Drejtor Sportiv në FC Dardania Basel Autor …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: