Breaking News
Home / Lajme / Në miqësoren Gjermani –Rusi drejtësinë do ta ndaj gjyqtari shqiptar në Zvicër, Bekim Zogaj

Në miqësoren Gjermani –Rusi drejtësinë do ta ndaj gjyqtari shqiptar në Zvicër, Bekim Zogaj

 

E Hënë, me 12 Nëntor 2018

Gjyqtari anësor më i mirë shqiptar në Zvicër, Bekim Zogaj do ta ndan drejtësinë në ndeshjen miqësore midis kombëtare së Gjermanisë dhe asaj të Rusisë, përcjellin radiovala.com dhe albsport.ch.

Zogaj është ndihmësi i parë anësor i gjyqtarit të ndeshjes, Sandro Schärerit, ndërkaq ndihmës i dytë është Jean-Yves Wicht, ndërsa gjyqtar i katërt është Alain Bieri, të gjithë nga Zvicra.

7,010 total views, 4 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sonte në Sportin Shqiptar në Zvicër, flet ish futbollisti Milaim Rama

E Hënë, me 23 Dhjetor 2019 Emisionin radhës, të dytin, SPORTI SHQIPTAR NË ZVICËR, do …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: