Breaking News
Home / Lajme / Meçi mes Seferit dhe Arslanit përfundon pa fitues

Meçi mes Seferit dhe Arslanit përfundon pa fitues

E rrallë, nuk fiton asnjëri boksierë, Seferi dhe Arslan u ndan paqësisht

Gëpingen/Gjermani, me 17 Nëntor 2018

Përballja e boksit Sefer Seferi – Firat Arslan përfundon pa fitues

Lufta e shumëpritur e boksit, midis boksierit shqiptar Sefer Seferit dhe turko-gjermanit, Firat Arslan është mbyllur pa fitues, njofton Albinfo.ch, përcjellin radiovala.com dhe albsport.ch.

Seferi dhe Arslan-i u vlerësuan me pikë të barabartë nga juria.

 

@Kasam Selimi

@radiovala.com

@albinfo.ch

@albsport.ch

 

Fotot: TV DMAX

 2,699 total views,  5 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Zejdan Alili, futbollist në Gjermani, flet për emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim (26) bashkëbisedim me Zejdan Alilin, Futbollist në SV 1950 Büchelberg e.V. …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: