Breaking News
Home / Lajme / Me golin e Bardhit, Maqedonia në epërsi kundër Gjibraltarit
fotot: bein sports tv

Me golin e Bardhit, Maqedonia në epërsi kundër Gjibraltarit

Me golin e Bardhit, Maqedonia në epërsi kundër Gjibraltarit

E Hënë, me 19 Nëntor 2018

Me golin e Enis Bardhit të shënuar në minutën e 27-të, Maqedonia e ka përfunduar me epërsi pjesën e parë në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve në ligën e kombeve kundër Gjibraltarit, përcjell radiovala.com.

Për Maqedoninë, janë grumbulluar gjashtë futbollistë shqiptarë, Visar Musliu, Enis Bardhi, Egzon Bejtullai, Ezgjan Alioski, Ferhan Hasani dhe Arijan Ademi. Katër të parët janë në formacionin fillestar.

Kujtojmë që pjesë e stafit teknik të Maqedonisë është edhe zëvendës trajneri, Xhengiz Rexhepi.

@Kasam Selimi

@RadioVala.com

Foto: bein sports

5,604 total views, 3 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Kristina Makusti dhe Anila Bytyqi meritore për fitoren e lartë të vajzave nga Lugano

E Hënë, me 3 Dhjetor 2018 Përpos Kristina Maksutit që shënon pothuaj se çdo javë, …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: