Breaking News
Home / Lajme / Për herë të parë mbi 50% shqiptarë te Maqedonia

Për herë të parë mbi 50% shqiptarë te Maqedonia

 

Visar Musliu

Enis Bardhi

Ezgjan Alioski

Egzon Bejtullai

Ferhan Hasani

Arjan Ademi

 

Foto: bein sports tv

1,005 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Kristina Makusti dhe Anila Bytyqi meritore për fitoren e lartë të vajzave nga Lugano

E Hënë, me 3 Dhjetor 2018 Përpos Kristina Maksutit që shënon pothuaj se çdo javë, …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: