Breaking News
Home / Lajme / Suksesi historik i Kosovës, ngritët më lartë dhe siguron ndeshjet kualifikuese për Euro 2020

Suksesi historik i Kosovës, ngritët më lartë dhe siguron ndeshjet kualifikuese për Euro 2020

Foto Keystone EPA/VALDRIN XHEMAJ

3,458 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Kristina Makusti dhe Anila Bytyqi meritore për fitoren e lartë të vajzave nga Lugano

E Hënë, me 3 Dhjetor 2018 Përpos Kristina Maksutit që shënon pothuaj se çdo javë, …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: