Breaking News
Home / Lajme / (Foto) Federata e Kosovës i fton dy futbollistët e Shkëndijës, Roni Sinanin dhe Leart Sadriun

(Foto) Federata e Kosovës i fton dy futbollistët e Shkëndijës, Roni Sinanin dhe Leart Sadriun

 

E Hënë, me 26 Nëntor 2016

Federata e Futbollit të Kosovës ka dërguar ftesë në stërvitjen tre ditore për dy futbollistët e Shkëndijës, Roni Sinanin dhe Leart Sadriun, përcjell radiovala.com.

“Kampi stërvitor me ekipin U19-të të Kosovës do të zhvillohet në Prishtinë dhe takimi i ekipit do të jetë me 4 Dhjetor në ora 12:00 në qendrën e trajnimit, 2 Korriku në Prishtinë”, thuhet në ftespën e dërguar nga Artan Govori udhëheqës i zyrës ndërkombëtare të Federatës së Futbollit të Kosovës.

@Kasam Selimi

@RadioVala.com

6,149 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Kristina Makusti dhe Anila Bytyqi meritore për fitoren e lartë të vajzave nga Lugano

E Hënë, me 3 Dhjetor 2018 Përpos Kristina Maksutit që shënon pothuaj se çdo javë, …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: