Breaking News
Home / Lajme / Arnold Gjergjaj më 15 dhjetor e zhvillon ndeshjen e vitit

Arnold Gjergjaj më 15 dhjetor e zhvillon ndeshjen e vitit

E Martë, 27 Nëntor 2018

Boksieri shqiptar i peshave të rënda, Arnold Gjergjaj edhe këtë përfundim të vitit organizon ndeshje kryesore, kësaj here me kundërshtar nga Venezuela, njofton Albinfo.ch, përcjellin radiovala.com dhe albsport.ch.

“Të shtunën më 15 dhjetor 2018 do të boksoj sërish në Grand Casino Basel. Kam kënaqësinë që në natën e katërt të boksit do të luftoj kundër Pedro Martinezit nga Venezuela”, bën të ditur Arnold Gjergjaj.

Gjergjaj edhe në këtë mbrëmje pret përkrahje nga tifozët shqiptarë, që e kanë përkrahur deri më tani.

@Kasam Selimi

@RadioVala.com

@Albinfo.ch

@Albsport.ch

4,806 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Angellovski publikoi listën e futbollistëve për ndeshjet me Letoninë dhe Slloveninë

Seleksionuesi i përfaqësueses A të Maqedonisë, Igor Angellovski ka publikuar listën e futbollistëve për dy …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: