Breaking News
Home / Lajme / Gjelbrim Taipi shpreson që viti 2019-të do jetë akoma më i mirë

Gjelbrim Taipi shpreson që viti 2019-të do jetë akoma më i mirë


E Martë, me 1 Janar 2019

Mesfushori i Kosovës dhe i ekipit të FC Grasshoppers Cyrih-ut, Gjelbrim Taipi në mesazhin e tij për ndërrimin e viteve, uron që viti i ri 2019 të jetë edhe më i mirë, njofton albinfo.ch, përcjellin radiovala.com dhe albsport.ch.

“Shpresoj që 2019 do jetë një vit akoma më i mirë se ai që kaloi”, shkruan Gjelbrim Taipi në mesazhin e publikuar në faqen e tij në Facebook.

Taipi në sezonin 2018/19 për ekipin e GC-së ka zhvilluar 6-të ndeshje, kurse në 7-të takime edhe pse ka qenë në ekip, ai nuk ka zhvilluar asnjë minutë.

@Kasam Selimi

@ radiovala.com

@albinfo.ch

@albsport.ch \lsdpriorit

 6,279 total views,  3 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Zejdan Alili, futbollist në Gjermani, flet për emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim (26) bashkëbisedim me Zejdan Alilin, Futbollist në SV 1950 Büchelberg e.V. …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: