Breaking News
Home / Lajme / Seferi e vazhdon kontratën me BSC Young Boys-in

Seferi e vazhdon kontratën me BSC Young Boys-in


E Premte, me 8 Shkurt 2019

Taulant Seferi e ka vazhduar edhe për një vit kontratën me klubin e tij, BSC Young Boys-in, njofton albinfo.ch, përcjellin radiovala.com dhe albsport.ch.

Mesfushori sulmues, Seferi te kampionët e Zvicrës do të qëndroj deri në verën e vitit 2020-të, me mundësi për vazhdim edhe për tre vjet.

Seferi aktualisht është i huazuar në ekipin e Challenge Ligës së Zvicrës, FC Winterthur-i. Nga gjashtëmbëdhjetë ndeshje të zhvilluara, ka shënuar gjashtë gola dhe ka realizuar dy asistime.

@Kasam Selimi

@radiovala.com

@albinfo.ch

@albsport.ch lsdsemi

8,609 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Mbi 110 mijë franga ndihma nga klubet shqiptare në Zvicër për Shqipërinë

FC Prishtina Bern, FC Tetova Basel, FC Besa Biel/Bienne, Klubi i Motoristëve PLISAT, FC Besa …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: