Breaking News
Home / Lajme / Rashica dhe Aliti: Ndeshja me Çekinë si një Finale (Video)

Rashica dhe Aliti: Ndeshja me Çekinë si një Finale (Video)

Prishtinë, me 12 Nëntor 2019
Futbollistët e Kosovës, Milot Rashica dhe Fidan Aliti, në konferencën për shtyp të mbajtur në Prishtinë, takimin kundër Çekisë e vlerësojnë si një ndeshje Finale, përcjell radiovala.com.
Rashica dhe Aliti thonë se do ta japin më të mirën e tyre që Kosova nga Çekia të kthehet me rezultat pozitiv.
@Kasam Selimi
@radiovala.com

Video: FFK https://www.facebook.com/FFKKosova/videos/2361013804007450/

 27,727 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sporti Shqiptar në Mërgim 28, kushtuar turneut të FC Dardanisë së Basel-it 2020

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 28-të Kushtuar turnet tradicional në futboll “Fadil Vokrri”, organizuar …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: