Breaking News
Home / Emisioni Sporti Shqiptar në Zvicër / (Video) Sporti Shqiptar në Zvicër, i ftuar Ish karateisti i përfaqësuese së Zvicrës, Shqiprim Salihu

(Video) Sporti Shqiptar në Zvicër, i ftuar Ish karateisti i përfaqësuese së Zvicrës, Shqiprim Salihu

Grenchen SO, me 13 Janar 2019

Ish karateisti i përfaqësueses së Zvicrës, Shqiprim Salihu, ishte i ftuar në emisionin e 5-të Sporti Shqiptar në Zvicër në Syri TV, që drejtohet nga gazetari Kasam Selimi.

Salihu është 7-të herë Kampion i Zvicrës në garat individuale dhe grupore, 3 herë fitues i Grand Slam-eve në Zvicër.

Në karrierë, Salihu ka fituar 136 medalje dhe 33 Kupa.

Për më tepër, ndiqeni bashkëbisedimin me Shqiprim Salihun, në lidhje e më poshtëm:

Të gjitha emisionet Sporti Shqiptar në Zvicër, do t’i gjeni në kanalin zyrtar në Youtube https://www.youtube.com/watch?v=XeGjScuDnzA&list=PL0QuKtwiRWKcd-FyrAH0xPMjfOj-_e20K

gjithashtu edhe në dritaren informative

http://radiovala.com/category/emisioni-sporti-shqiptar-ne-zvicer/

@Kasam Selimi
@Syri TV
@Sporti Shqiptar në Zvicër
@radiovala.com
@albsport.ch

 6,658 total views,  7 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Zejdan Alili, futbollist në Gjermani, flet për emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim (26) bashkëbisedim me Zejdan Alilin, Futbollist në SV 1950 Büchelberg e.V. …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: