Breaking News
Home / Emisioni Sporti Shqiptar në Zvicër / (Video) Amir Shafi, trajneri i FC Wil U20 në emisionin Sporti Shqiptar në Zvicër 8

(Video) Amir Shafi, trajneri i FC Wil U20 në emisionin Sporti Shqiptar në Zvicër 8

Grencehn, me 3 Shkurt 2020

Në emisionin e 8-të të Sportit Shqiptar në Zvicër të Kasam Selimit, është i ftuar trajneri i ekipit U20 të FC Wil 1900-it, Amir Shafi.
Amiri tregon se si ka nisur karriera e tij si Trajner te FC Wil-i, çfarë shkon dhe çfarë nuk shkon mirë në sezonin vijues, sa e ndihmojnë ekipin e parë, si është të punosh me shumë futbollistë shqiptarë.
Për më tepër, ndiqeni Sportin Shqiptar në Zvicër, në Syri TV.
Të gjitha emisionet mund ti gjeni në kanalin zyrtar të TV Syri në Youtube dhe në dritaren informative www.radiovala.com

Kasam Selimi
Autor dhe Udhëheqës i emisionit

 103,524 total views,  7 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Zejdan Alili, futbollist në Gjermani, flet për emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim (26) bashkëbisedim me Zejdan Alilin, Futbollist në SV 1950 Büchelberg e.V. …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: