Breaking News
Home / Emisioni Sporti Shqiptar në Zvicër / (Video) Futbollistet e FC Prishtina Bern, Kadrije Emini dhe Sara Memishi në Sportin Shqiptar në Zvicër

(Video) Futbollistet e FC Prishtina Bern, Kadrije Emini dhe Sara Memishi në Sportin Shqiptar në Zvicër

Bern, me 10 Shkur 2020

Në emisionin e 9-të Sportit Shqiptar në Zvicër, në TV Syri, të ftuar kam dy futbollistet e Klubit të Femrave, Prishtina në Bernë, kapitenen Kadrije Eminin dhe ish kapitenen, Sara Memishin.

Kadrija dhe Sara, tregojnë se si ka qenë fillimi, me çfarë vështirësishë janë përballuar, cili sezon ka qenë më i miri.
Për më tepër, ndiqeni emisionin Sporti Shqiptar në Zvicër, të hënën në ora 21:00.
Të gjitha emisionet mund ti gjeni në kanalin zyrtar të TV-së në Youtube dhe në dritaren informative, www.radiovala.com
Kasam Selimi
Autor dhe Udhëheqës i emisionit

 2,502 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sporti Shqiptar në Mërgim 28, kushtuar turneut të FC Dardanisë së Basel-it 2020

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 28-të Kushtuar turnet tradicional në futboll “Fadil Vokrri”, organizuar …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: