Breaking News
Home / Emisioni Sporti Shqiptar në Zvicër / (Video) Albertoz Murtaj, trajneri i FC Besa Biel, i ftuar në emisionin Sportin Shqiptar në Zvicër

(Video) Albertoz Murtaj, trajneri i FC Besa Biel, i ftuar në emisionin Sportin Shqiptar në Zvicër

Në emisionin e 10-të, Sporti Shqiptar në Zvicër, i ftuar është Albertoz Murtaj, trajner i FC Besa Biel/Bienne.
Albi flet për fillimet e Besës, për Besën e sotme dhe të të ardhmes. Ai tregon se si ishin gjashtë ndeshjet e para me Besën, në sezonin e parë.

Për më tepër, ndiqeni Sportin Shqiptar në Zvicër, në lidhjen e mëposhtme.

Të gjitha emisionet mund ti gjeni në kanalin zyrtar të TV Syri në Youtube dhe në dritaren informative www.radiovala.com

Bern, me 17 Shkurt 2020
Kasam Selimi
Autor dhe Udhëheqës i emisionit

 4,903 total views,  7 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Zejdan Alili, futbollist në Gjermani, flet për emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim (26) bashkëbisedim me Zejdan Alilin, Futbollist në SV 1950 Büchelberg e.V. …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: