Breaking News
Home / Emisioni Sporti Shqiptar në Zvicër / (Video) Sporti Shqiptar në Zvicër 17 me Enver Hajdarin dhe Kosta Papan, FC Dardania Basel

(Video) Sporti Shqiptar në Zvicër 17 me Enver Hajdarin dhe Kosta Papan, FC Dardania Basel

Sporti Shqiptar në Zvicër, emisioni i 17-të
Bashkëbisedim nëpërmjet video lidhjes/Skype me drejtuesit e FC Dardanisë së Baselit, Enver Hajdarin, Drejtor Sportiv i klubit dhe Kosta Papan, Përgjegjës për informim dhe marrëdhënie mediat te Dardania.

I falënderoj për përkrahje financiare të emisionit, Shqiprim Salihun dhe Lindim Jusufin.

Autor dhe Udhëheqës i emisionit:
Kasam Selimi
Realizimi: SYRI TV
Të gjitha emisionet mund ti gjeni në kanalin zyrtar të TV-së në https://www.youtube.com/playlist… dhe në dritaren informative www.radiovala.com

2,655 total views, 3 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Boksierët Hadis dhe Festim Ademi në Sportin Shqiptar në Zvicër 15

Për dallim nga emisionet e kaluara, në emisionin e 15-të, kam të ftuar sportistë të …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: