(Video) Fitorja e 7-të në kampionat për FC Besa Biel/Bienne-n, golat dhe rastet për shënim

(Video) Fitorja e 7-të në kampionat për FC Besa Biel/Bienne-n, golat dhe rastet për shënim

Golat dhe rastet për shënim nga ndeshja e javës së 8-të në ligën e 2-të Bern/Jura, ndërmjet FC Besës Biel/Beinne dhe FC Nidau-ut.

Ndeshja u mbyll me rezultat 2:0. Golat u shënuan nga Alban Alidemi në minutën e 9-të dhe Kaua Safari në minutën e 25-të.

Nga 8-të ndeshje, FC Besa, ekipi i drejtuar nga trajneri/futbollisti Labinot Sheholli, ka 7-të fitore, një barazim dhe asnjë humbje.

@radiovala.com
@Sporti Shqiptar në Mërgim
@Kasam Selimi

administrator

Lini një Përgjigje