Armend Xhoxhaj fiton dy titujt botëror në WBF dhe GBU

Armend Xhoxhaj fiton dy titujt botëror në WBF dhe GBU

Armend Xhoxhaj është një nga fituesit e mëdhenjë në mbrëmjen e boksit të zhvilluar në Pejë. Xhoxhaj është fitues i dy titujve botëror, në WBF dhe GBU, shkruan radiovala.com, transmeton Sporti Shqiptar në Mërgim.

Armendi e fitoi çekun, Vaclav Pejsar.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1090589258443892&set=a.958353588334127

@Kasam Selimi
@radiovala.com
@Sporti Shqiptar në Mërgim

administrator

Lini një Përgjigje