Labinot Xhoxhaj me lehtësi e fiton titullin UBO Internacional

Labinot Xhoxhaj me lehtësi e fiton titullin UBO Internacional

Me lehtë se asnjë boksier tjetër shqiptar, Labinot Xhoxhaj ka ngadhënjyer kundër kundërshtarit të tij, Marko Manonnen nga Finlanda.

Kjo fitore e cila erdhi pa përfunduar raundi i parë, Labinot Xhoxhaj i solli titullin UBO Internacional, shkruan radiovala.com, transmeton Sporti Shqiptar në Mërgim.

Ndeshja Labinot Xhoxhaj – Marko Manonnen, ishte dueli kryesor në mbrëmjen e boksit të organizuar në Pejë, nga Muharrem Gjocaj dhe Avdyl Salihu.

@Kasam Selimi
@radiovala.com
@Sporti Shqiptar në Mërgim

Foto: RTK

administrator

Lini një Përgjigje