(Video) Përvjetor, 10-të vjet FC Besa Biel, Bexhet Bejta rrëfen në Sportin Shqiptar në Mërgim 29

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 29-të

Kushtuar 10 vjetorit të themelimit të Klubit të Futbollit FC Besa Biel .
Rrëfim ekskluziv nga një prej themeluesve të klubit, trajnerit të parë, aktualisht nënkryetarit të klubit, Bexhet Bejta

Autor dhe Udhëheqës i emisionit
Kasam Selimi
Realizimi
www.radiovala.com

Përkrahës të emisionit:
Shqiprim Salihu
Lindim Jusufi
Besim Bublica

 4,953 total views,  3 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Hendbollistja Belma Beba në Sportin Shqiptar në Mërgim 42

Sporti Shqiptar në Mërgim emisioni i 42-të Bashkëbiseduese: Belma Beba, hendbollistë në Hendbolliste e HSG …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: