(Video) Hendbollistja Belma Beba në Sportin Shqiptar në Mërgim 42

Sporti Shqiptar në Mërgim emisioni i 42-të
Bashkëbiseduese: Belma Beba, hendbollistë në Hendbolliste e HSG Würm-Mitte-s në Mynih të Gjermanisë

Autor dhe Udhëheqës i emisionit
Kasam Selimi

Realizimi:
www.radiovala.com

Mbështetje mediale: TV2 Gostivar

Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ

SHQIPRIM Salihun, trajner në klubin e karatesë Dardania në Lyss/Bern
LINDIM JUSUFIN, trajner në FC Brig-Glis Wallis
BESIM Bublicen, saloni i shitjes dhe riparimit të telefonave MultiPhone në Basel
NEHAT Rexhepin, Restorant Piceria Brunnenhof në Köniz/Bern

Shpërndaje dhe Abonohu/Subscribe kanalin tonë në YouTube

 3,785 total views,  628 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Emisioni Sporti Shqiptar në Mërgim do të nis të transmetohet në TV2 Gostivar

TV2 Gostivar bëhet televizioni i parë në vendlindje dhe media e parë në trojet shqiptare, …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: