(Video) Fitore me TKO nga Egzon Maliqaj kundër serbit Dragisiç

Boksieri shqiptar Egzon Maliqaj ka shënuar fitoren e 8-të në karrierë në boksin profesional.

Me TKO, në raundin e 7-të, boksieri Maliqaj mposhti serbin Sladjan Dragisic.

Ndeshja u zhvillua në Sissach të Basel-it dhe këtë ndeshje interesante e ndoqën edhe qindra dashamirë dhe përkrahës të Egzon Maliqajt.

Ndeshja u transmetua drejtëpërdrejtë në kanalin e RadioValës në YouTube.

@Kasam Selimi

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Përkrahësi i sportit, Besim Bublica në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 49-të, kushtuar Besim Bublicës, drejtorit sportiv të FC Dardanisë …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: