Breaking News
Home / Kasam Selimi (page 30)

Kasam Selimi

Osmani dhe Hasani janë optimist për finalen e Kupës

Shkup, më 22 Maj 2018 Trajneri Osmani dhe kapiteni Hasani në konferencën zyrtare për shtyp u shprehën optimist për të fituar Kupën, ndërsa edhe trajneri i Pelisterit, Nexhat Husein vlerësoi Shkëndijën favorit të madh. Kuqezinjtë janë optimistë për të mbyllur me dy trofe sezonin garues 2017/2018. Pas titullit më bindës …

Read More »

Lista e lojtarëve të Shqipërisë për ndeshjen ndaj Kosovës

Trajneri i ekipit kombëtar të futbollit, Christian Panucci ka bërë publike sot edhe listën e lojtarëve që ka grumbulluar për dy ndeshjet miqësore me Kosovën (29 maj) dhe me Ukrainën (3 qershor). Janë 24 lojtarë që janë thërritur për këto dy takime, ku nën drejtimin e trajnerit dhe stafit do …

Read More »

eny Credit: 500 bileta falas për ndeshjen Kosovë- Shqipëri

E Premte, 18 Maj 2018 – 16:51 albinfo.ch Eny Credit po vazhdon traditën e dhuratave duke shpërblyer klientët. Sidoqoftë, kësaj radhe me dhurata të një niveli të ri, që nuk i keni parë deri tani, e që për shumicën e shqiptarëve të Zvicrës do të jetë një dhuratë që do …

Read More »

Dalin në shitje biletat për ndeshje vëllazërore Kosovë – Shqipëri

Tiranë/Prishtinë/Cyrih, më 18 Maj 2018 Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë të interesuarit se kanë dalë në shitje biletat e ndeshjes miqësore Kosovë-Shqipëri, e cila do të zhvillohet në datën 29 maj ora 20:00 në stadiumin Letzigrund-Badenerstrasse, në qytetin e Zyrihut Zvicër. “Të gjithë sportdashësit kanë mundësi ta ndjekin …

Read More »