Breaking News
Home / Sport (page 120)

Sport

Talenti i futbollit Bersant Celina: Urime Kosovë

Një nga talentet më të mirë që aktualisht ka Kosova dhe ekipi i Manchester City, Bersant Celina ka uruar Kosovën për pranimin në UEFA, transmeton Radio Vala. “Urime Kosovë”, shkruan futbollisti i kombëtares së Kosovës dhe Manchester City-t. /Radio Vala 730 total views, no views today

Read More »