Home / Sport (page 2)

Sport

Boksieri Nuri Seferi e humbi ndeshjen për Titull (Video)

Liberville/Gabon, më 8 Qershor 2018 Boksieri jonë Nuri Seferi ka pësuar humbje në ndeshjen për titullin Kampion në WBC Frankofone, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch. Në Ringun e Libervilles në shtetin e Gabonit ka fituar vendasi, Taylor Mbika. @Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch Foto dhe video: YokaSport 1,636 total views, no views today

Read More »

Granit Lekaj rikthehet te FC Winterthur i Cyrihut

Winthertur, më 5 Maj 2018 Mbrojtësi shqiptar Granit Lekaj është rikthyer te klubi ku edhe u ngrit si futbollist, në FC Wintherthur në Challenge ligen e Zvicrës, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch. Lekaj ka nënshkruar Kontratë dy vjeçare me FC Wintherturin. Graniti deri në sezonin 2010/11 ka luajtur për FC Winterthurin, …

Read More »