Fillimi | Lajme | foto_video_lajm | Juliana Pasha - Diamant (Video)

Juliana Pasha - Diamant (Video)

Konkurimi ne Kenga Magjike 2012 Java 6

 

Music: Pirro Cako

Lyric: Pirro Cako

Arrangement: Darko Dimitrov

Publishing : Super Sonic Shpk

All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion

2012 ©

  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Votoni këtë tekst
0

Komente (0 dërguar):

gjithsej: | shfaqen:

Dërgoni komentin comment

Shkruani kodin e fotos:

Tjera ngafoto_video_lajm
Previous
image
Gostivari në ditën e votimeve, në gjumë ose në piknik? (FOTO)
Fotografitë e bëra nga ekipet e Radio Valës, nëpër rrugët e qytetit të Gostivarit (ora 09:00), paraqesin atmosferën në orët e para të mëngjesit të ...
image
Vendos ta incizoje shtëpinë që i shkatërrohej nga uragani (VIDEO)
Kjo shtëpi që shihni në video është shkatërruar nga uragani i fuqishëm që shkatërron çdo gjë në rrugën e saj. Pronari i shtëpisë vendosi për ...
image
A dëshironi të relaksoheni në shtëpi të ndërtuar në pemë? (Foto)
Së fundmi u dëshmua se shtëpitë ecdrurit (Treehouse) nuk janë vetëm për fëmijët, por edhe për të rriturit! Kjo konfirmohet nga të dhënat e marra ...
image
Për të bërë mirë është shumë thjeshtë, ja një shembull! (Video)
Organizata bamirëse Degage Ministries ka treguar shembullin se për të bërë mirë është shumë e thjeshtë, ndaj një veterani të pastrehë të quajtur Jim Wolf,. ...
image
Ajnshtajn, nxënësi "mesatar" që mësonte vetëm atë që i interesonte
Shpesh është deformuar e vërteta mbi shkollimin e Albert Ajnshtajnit, duke aluduar se ai nuk ka qenë një nxënës i mirë. Por e vërteta në ...
image
Familja gjen djalin përmes gazetës
 Një djalosh nga New Yorku është gjetur në Washington, pasi familja e pa fotografinë e tij në shkrimin e gazetës “USA Today” për temperaturat e ...
image
Një aeroplan i vogël bën ulje emergjente në autostradën e Nju Jorkut (VIDEO)
Një aeroplan i vogël që udhëtonte për në Connecticut, pasi kishte marrë një turne për në Statujën e Lirisë, ka bërë një ulje emergjente të ...
image
Prizreni në mesin e vendeve më të bukura në botë të përzgjedhura nga web faqja MSN.COM
Qyteti i Prizrenit ndodhet në mesin e 23 vendeve më të bukura në botë të përzgjedhura nga web faqja MSN.COM.  “Lumi Bardh rrjedh nën urën 500-vjeçare ...
image
Shikoni se çfar helikopteri bën ky njeri (video)
Një autoxhir përdor një rrotullues të cilin e vendos dhe zhvillon një fluturim nga ajri, dhe ka një helikë motor-powered për të siguruar fluturimin. Kjo ...
Gjashtë urat më të bukura dhe më të çuditshme në botë (Foto)
Gjashtë urat më të bukura dhe më të çuditshme në botë (Foto). Linku i burimit: http://www.bbc.com/travel/slideshow/20131003-six-beautiful-and-bizarre-bridges# ...
Next
SPORT

KF Shkupi dominues ndaj Sileksit

image
Dje klubi futbollistik Shkupi ka luajtur një tjetër ndeshje kontrolluese, ku mysafire e tyre ishte skuadra e Sileksit që nga ky sezon do të jetë ...
Më tepër

Zyrtare: Armend Alimi firmos për dy vite me Shkëndinë e Tetovës

image
Alimi ka firmosur kontratë dy vjeçare dhe menjëherë është prezantuar si futbollist i Shkëndijës, duke shprehur kënaqësinë për arritjen e marëveshjes. Shkëndija bën goditjen e rradhës ...
Më tepër

Agim Ibraimi i siguron Mariborit plasman në xhiron e tretë të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve

image
Maribori i Agim Ibraimit me fitoren 2-0 në përballjen me ekipin boshnjak Zrinski të Mostarit është kualifikuar në xhiron e tretë të kualifikimeve nëpër grupe ...
Më tepër

KF Gostivari gati për ndeshjen ndaj Partizanit, Jakupi: Mundësi e mirë ti provojmë forcat tona

image
Klubi i Futbollit Gostivari, të Enjten në Mavrovë do ta zhvilloje ndeshjen e parë kontrolluese kundër klubit të mirënjohur Partizani nga Tirana. Trajneri i Gostivarit, ...
Më tepër