Breaking News
Home / Lajme / RADIOVALA: FALENDËRIM për drejtuesit e Festivalit të Filmit SWIKOS

RADIOVALA: FALENDËRIM për drejtuesit e Festivalit të Filmit SWIKOS

Bernë, me 22 Nëntor 2016

Buzëqeshje FALENDERIMI për drejtuesit e Festivalit të Filmit të shkurtër SWIKOS

Buzëqeshja ime është Falënderim dhe Mirënjohje për Ideatorin dhe Themeluesin e një prej festivaleve më të mira në të Filmit të shkurtër në mbarë hapësirat shqiptare, në Zvicër dhe Evropë, SWIKOS, shokun tim Florim Brajshori.

Për dy ditë sa ndoqa SWIKOS, Edicionin e 10-të Jubilar në Bazel, drejtori i Festivalit, Florim Brajshori, Menaxheri i Marketingut, Shqipran Gashi, Anna Fersztand, Producentia e Festivalit, Aktori Eshref Durimishi, Regjisori Michael Flume, por edhe i gjithë ekipi tjetër i SWIKOS, me nderuan tej mase mua si gazetar i Dritares Informative www.radiovala.com.

Respektin ua kthefsha me respekt, qofshi të nderuar.

Ju faleminderit gjithashtu që ma ofruat mundësinë që me RADIO VALËN të jemi në mesin e mediave sponsor të SWIKOS, Edicionit Jubilar.

Ju uroj shumë suksese!

Të nderuarit e mi, Florim, Shqipran, Eshref, Jeni krenaria e Kombit Shqiptar, kam fat dhe nder që Ju njohë.

Faleminderit!

Kasam Selimi
RadioVala

Bernë, me 21 Nëntor 2016

22_11_2016_radiovala_swikos-4 22_11_2016_radiovala_swikos-3 22_11_2016_radiovala_swikos-2 22_11_2016_radiovala_swikos-1 22_11_2016_radiovala_swikos-1

1,306 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sporti Shqiptar në Zvicër 16 me Samir Idrizin, trajner i FC Albania Zürich

Miq dhe dashamirë të emisionit Sporti Shqiptar në Zvicër, për shkak të përhapjes së virusit …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: