Breaking News
Home / Lajme / Xhevdet Spahiu bashkëbisedon me mërgatën në Gjermani, të mos lejojmë pak njerëz të na fitojnë

Xhevdet Spahiu bashkëbisedon me mërgatën në Gjermani, të mos lejojmë pak njerëz të na fitojnë

Dortmund, me 7 Dhjetor 2016

Sot kishim nderin bashkë me kandidatin për deputet të Diasporës Xhevdet Spahiu të bashkëbisedojmë me mërgatën tonë!
Vetëm edhe pak ditë kanë mbetur deri te fitorja e madhe e shqiptarëve të rradhitur pas fitimtarëve duke u bërë bashkë vendimtar, të rëndësishëm dhe përcaktuar!!
Të Shtunën me 10 Dhjetor, Ne duhet të dëshmojmë se e Jona nuk bëhet e tyre, mos lejojmë pak njerëz të na fitojnë në Diasporë!!
Dilni Votoni të Shtunën me 10 Dhjetor!
Xhevdet Spahiu Nderim Ibraimi #AliAhmeti 🇦🇱
#Diaspora #Voto3 #BashkëVendosim 🇦🇱

K.S /Radio Vala

1,438 total views, 1 views today

About RV2

Check Also

(Video) Sporti Shqiptar në Zvicër 16 me Samir Idrizin, trajner i FC Albania Zürich

Miq dhe dashamirë të emisionit Sporti Shqiptar në Zvicër, për shkak të përhapjes së virusit …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: