Breaking News
Home / Lajme / Dalin në shitje biletat për ndeshje vëllazërore Kosovë – Shqipëri

Dalin në shitje biletat për ndeshje vëllazërore Kosovë – Shqipëri

Tiranë/Prishtinë/Cyrih, më 18 Maj 2018

Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë të interesuarit se kanë dalë në shitje biletat e ndeshjes miqësore Kosovë-Shqipëri, e cila do të zhvillohet në datën 29 maj ora 20:00 në stadiumin Letzigrund-Badenerstrasse, në qytetin e Zyrihut Zvicër.

“Të gjithë sportdashësit kanë mundësi ta ndjekin nga afër këtë miqësore vllazërore, duke i blerë biletat në adresën online, starticket.ch dhe në linkun përkatës: Kosovë –Shqipëri”, thuhet në njoftimin e FSHF-së.

Shitja e biletave do të fillojë sot, datë 18 maj 2018,  në orën 15:00, ku në atë kohë linku i biletave do të jetë funksional.

K.Selimi @RadioVala @Albsport.ch

 

1,351 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Gostivari pasurohet edhe me një akademi për portjer

Nga data 15.10.2018 (e Hënë) në Gostivar do të fillon me punë akademia për portjer të …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: