Breaking News
Home / Lajme / Në miqësoren Gjermani –Rusi drejtësinë do ta ndaj gjyqtari shqiptar në Zvicër, Bekim Zogaj

Në miqësoren Gjermani –Rusi drejtësinë do ta ndaj gjyqtari shqiptar në Zvicër, Bekim Zogaj

 

E Hënë, me 12 Nëntor 2018

Gjyqtari anësor më i mirë shqiptar në Zvicër, Bekim Zogaj do ta ndan drejtësinë në ndeshjen miqësore midis kombëtare së Gjermanisë dhe asaj të Rusisë, përcjellin radiovala.com dhe albsport.ch.

Zogaj është ndihmësi i parë anësor i gjyqtarit të ndeshjes, Sandro Schärerit, ndërkaq ndihmës i dytë është Jean-Yves Wicht, ndërsa gjyqtar i katërt është Alain Bieri, të gjithë nga Zvicra.

6,662 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Kristina Makusti dhe Anila Bytyqi meritore për fitoren e lartë të vajzave nga Lugano

E Hënë, me 3 Dhjetor 2018 Përpos Kristina Maksutit që shënon pothuaj se çdo javë, …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: